FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Yolsuzlar Çetesi izle

Yolsuzlar Çetesi izle İki kafadar iki çocukluk arkadaşı Fiko ve Kamil’in komik hikayelerini izleyeceksiniz. Yolsuzlar Çetesi izle.

Fiko ve Kamil varığını yoğunu ortaya koyup çok zor şartlar altında hem kredi çekip hemde tefeciden borç olarak açtıkları dükkanı işleterek hayatlarını geçirmeye çalışırlar . Borç aldıkları tefeci Rıfat’ın onlarla ilgili daha farklı planları vardır. Rıfat senedin vadesini öne çekerek ikiliyi zor durumda bırakır fakat Zehir Akıllı öğrenci arkadaşları Cafer ikiliye yardımcı olur ve işlerin düzelmesini sağlayarak borçlarını ödemeleri için onlara yardım eder fakat Rıfat vazgeçmeyecektir . En sonunda dükkanı yaktırarak onları alt ettiğini düşünen Rıfat ikilinin farklı işlerle para kazanmaya başlaması sonucu yine hayal kırıklığına uğrar. Fiko ve Kamil ise kısa bir süre sonra Rıfat ve çok güçlü bir mafya babası olan Süleymanın savaşının arasında kalacaktır. Yolsuzlar Çetesi izle

Yolsuzlar Çetesi izle filmini sitemizden HD, tek ve alternatif linkler ile sorunsuz olarak izleyebilir ve yorum yapabilirsiniz. Filmimizi izledikten sonra Oğlan Bizim Kız Bizim izle filmini seyredebilirsiniz.

İyi Seyirlerler.

Yorumlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24