FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Yarın Son Gündür izle

Yarın Son Gündür izle Mavi Çocuk ( Fatma Girik) ve Kara Çocuk( Yılmaz Güney) arasındaki aşkı anlatan Yılmaz Güney ve Fatma Giriğin çevirdiği 2 filmden 1 tanesidir. Yarın Son Gündür izle.

Mavi Çocuk ( Fatma Girik) ve Kara Çocuk( Yılmaz Güney) arasında aşk hikayesini muhteşem bir şekilde anlatan filmimiz Kara Çocuğun çok tehlikeli bir suçlu olduğu dönemi , hapishanede yaşadıklarını ve Mavi Çocuğun ona ne kadar aşık olduğunu konu alıyor. Emniyet Müdürü’nün Kara ve mavi çocuğu tanıtma sahnesinde şu şekilde bahsediliyor. İşte belanın her türlüsü Kara Çocuk.Sürgündeydi.Yeni döndü. Şimdi sessiz sakin duruyor fakat her an bir şeyler yapabilir. Mavi Çocuk da Kara Çocuk’un sevgilisi. Asla ayrılmazlar. Hayatın her türlü belasını, cefasını ve sefasını birlikte yaşarlar. Yarın Son Gündür izle.

Yılmaz Güney ve Fatma Girik’in bu muhteşem filmi Yarın Son Gündür izleyi sitemizden bol alternatifli linkler ile izleyebilirsiniz. Filmimizi izledikten sonra Üçünüzü de Mıhlarım izleyi seyredebilir ve yorum yapabilirsiniz.

İyi Seyirler.

Yorumlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24