FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Yalanci Yarim

43986
yalanciyarim

Kayserili iş adamı Mahmut’un kardeşi olan Ferdi, yakışıklı ve çapkın bir gençtir. Abisinin ona her ay yüklü bir para gönderip hayatını yaşamasına goz yummasından dolayı abisinden de çok korkmaktadır. Bir gün abisi yengesiyle birlikte bir sürpriz yapar ve onu ziyaret etmeye gelirler. Ferdi’ye nişanlısıyla tanışmak istediğini söyler. Bunun üzerine Ferdi ve arkadaşları tüm kız arkadaşlarını arayıp nişanlı rolü için yardım etmelerini ister; fakat kızlardan olumlu yanıt alamazlar. Bunun üzerine olayı tesadüfen öğrenen (Halit Akcatepe) onlara yardım edebileceğini söyleyerek nişanlı oyunu oynaması için zaten Ferdi’ye aşık olan Alev’e haber verir. Bu oyunu oynarken abisi ve yengesi Alev’i zengin bir adam olan Derviş Başak’ın kızı olarak bilmesinin de katkısıyla çok sevmiş ve hemen Ferdi’yle evlendirmek istemiştir. Bunun üzerine Ferdi oyuna devam eder ve arkadaşları hariç kimseye gerçeği söylemez; ancak bunları yaparken Alev’e aşık olabileceğini de düşünmemiştir. İkili arasında bir aşk baslar daha fazla filmi anlatmadan sizlere keyifli seyirler dileriz..

Yorumlar
TuTKu Sahin

TuTKu Sahin

4 sene önce

Bi filmde minür özkul Adile naşit Mürvet sim varsa o film izlenir.çok güzel insanın içini ısıtan sıcacık bir film.

Asli

4 sene önce

Turk sinemasinin en ozel filmlerinden birtanesi Tarik akan emel sayin kemL SUNAL varsa o filmde………..baska diyecek bir soz yok zaten.

murat eryiğit

4 sene önce

süpersin emelim EMEL SAYININ EN BÜYÜK HAYRANI MURAT ERYİĞİT

Aynuş

4 sene önce

Cok guzel bir film.Bu filmleri izlemekten asla bikmam.

mustafa gülçiçek

4 sene önce

BİR KLASİK,BİRÇOK YEŞİLÇAM EMEKCİSİNİ BULUŞTURUYOR,70 Lİ YILLARDA BİR ÇOK İNSANIN GENÇLİĞİNİ HATIRLATTIĞI İÇİN ÖNEMLİ BİR FİLM.GENÇ NESİLİN BİZİM DUYGULARIMIZA ORTAK OLACAĞINI SANMAM.FİLMİ SERVİS EDENLERE TEŞEKKÜR EDERİM.

TuTKu Sahin

TuTKu Sahin

3 sene önce

doymuyorum ya.

TuTKu Sahin

TuTKu Sahin

3 sene önce

Yine izliyorum : )

İsminiz (Gerekli)

3 sene önce

en az 20 kere izledim yine doymadım yine izliyorum

benimse75

3 sene önce

40 yaşındayım . bu filmi belki 40 kere izledim. ama hala aynı tadı alıyorum. süper kadro… süper bir film…

yalçın

3 sene önce

herşeyiyle muhteşem, unutuln kültürlerimiz, komşuluk ilişkileri, hepisinin birisi için mücadelesi, katıksız, sade sevgi, ve keyif verici senaryo,

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24