FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Son Kızgın Adam izle

Son Kızgın Adam izle Çocukluğu zor ve imkansızlıklar ile geçmiş Yılmaz bir süre sonra hayatını devam ettirebilmek için kötü yollara başvurur. Son Kızgın Adam izle.

Yılmaz bir hırsızdır. Yaptığı son hırsızlıktan sonra kasada ki ki paraları çok gizli bir yere saklar ve kaçar . Kaçarken polisin kurşunlarının isabet ettiği Yılmaz bir dağ evine sığınır. Bu dağ evinde baba kız birlikte yaşamaktadır. Bir süre Yılmazdan korkan baba ve kız kısa bir süre sonra Yılmaz a alışırlar. Yılmaz da kıza aşık olmuştur ve bir süre sonra evlenirler. Evlendikten sonra düşmanlarından kaçmak için istanbul a yerleşirler ve düşmaları Yılmazı burada da rahat bırakmaz. Yılmazın Ailesini kaçıran ve Yılmazdan intikam almak isteyen diğer mafyalar ile Yılmaz arasında geçen bu macera Yılmazında karşı tarafında canını çok yakacaktır. Son Kızgın Adam izle.

Son Kızgın Adam izle filmini sitemizden pek çok alternatif ve tek linkler ile izleyebilir ve yorum yapabilirsiniz. Filmimizi izledikten sonra Seyyit Han Toğrağın Gelini izle filmini seyredebilirsiniz.

Yorumlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24