FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Seyyit Han – Toprağın Gelini izle

Seyyit Han – Toprağın Gelini izle Yıllar sonra köyüne dönen Seyyit han en yakın arkadaşının kız kardeşine aşık olmuştur. Seyyit Han – Toprağın Gelini izle.

Köyüne dönen Seyyit Han, sevdiği kızın Haydar Bey e verildiğini öğrenince yıkılır. Keje düğün günü gözü yaşlıdır ve gerdek gecesi haydar bey kendisine bir teklif sunar. Keje’yi Seyyit hanın yanına götüren Haydar bey , Seyyit han ile bir oyun oynar. Toprağın üzerindeki ters çevrilmiş tenekenin üzerindeki papatyayı kim vurursa Keje onun olacaktır. Seyyit han oyuna gelir tenekenin altında Keje’nin başına kadar gömülü olduğunu bilmez ve onu vurur. Ölen Keje’nin intikamını almak için Haydar bey ve adamlarını tek tek öldürür. Yılmaz Güney’in en iyi dram filmlerinden kabul edilir. Seyyit Han – Toprağın Gelini izle.

Seyyit Han – Toprağın Gelini izle filmini siteden tek ve alternatif linkler ile kesintisiz ve donmasız olarak izleyebilirsiniz. Sitemiz yönetimi olarak filmi izledikten sonra tarafınıza önerimiz Prangasız Mahkumlar izle filmini seyretmenizdir.

İyi Seyirler.

Yorumlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24