FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Şeker Hafiye

6487

Osman çapkınlığı ile nam salmış bir gençtir. Ancak kendisi Fatma ile tanıştıktan sonra onunla evlenmeye karar vermiş ve düzenli bir hayat istemektedir. Bu arada faili belirlenemeyen cinayetler işlenmeye başlar. Öldürülenler daha önce Osman ile ilişkisi olan kadınlardır. Bu yüzden polis Osman’ı da takibe alır. Ancak işlenen cinayetlerin sebebi bir müddet sonra anlaşılır. Yüklü bir mirasa konan genç bir kadın vardır, ancak kimliği tespit edilememiştir. Bu nedenle meçhul kadına benzeyen tüm genç kadınlar yine kimliği belirsiz kişilerce öldürülmektedir. Osman da bir anda bu meçhul olayların içinde bulur kendini… Bir yandan da emniyet güçleri bir yanda meçhul katiller ve bir yanda da aranan genç kadın…

Yorumlar

arif

4 sene önce

ya filmin 4. partı sorunlu, bazı partlarda senkron sorunu var bi de bazı sahneler kesilmiş… süper bir film, diğer sitelerde de yok izleyemiyorum ..lütfen yenileyebilir misiniz??

Yerlisinemaizle

4 sene önce

Film tek Part olarak duzeltilmisdir. Sorun veren ve calısmayan filmleri bize bildirebilirsiniz Keyifli seyirler..

Mrs_Dream

3 sene önce

Admin lütfen bi bakarmısın :/ ?Çalışmıyor bu video 🙁

Mrs_Dream

3 sene önce

Bu arada Ediz Hun’un “Kalbimin Efendisi” filmi varmı bu sitede?Çünkü ben uzun zamandır bu filmi izlemek istiyorum ama final partı hiç bir sitede açmıyor 🙁 Ben de filmin nasıl bitdiğini çok merak ediyorum 🙁 Lütfen yardımcı olurmusun 🙂 ?

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24