FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Karanlıklar Meleği izle

Karanlıklar Meleği muazzam bir dram filmidir. Cüneyt Arkın ve Hülya koçyiğit ile çok keyfili dakikalar a şahit olacaksınız. Karanlıklar Meleği izle.

Jale çok kıskanç bir kadındır. Kocası Kemali herkes ten kıskanır. Bir gün yine kıskançlık krizi tutmuş bir şekilde arabasını çok hızlı şekilde kullanır ve kemal ile birlikte kaza yaparlar. Jale ölür ve Kemal de ciddi şekilde yaralanır. Kemalin yüzündeki korkuç yara ve karısının ölümü üzerine kendisini çevresinden ve bütün insanlardan soyutlar. Bir akşam bir kaç serserinin elinden kurtardığı Gül’ün kör olması onun hayatı için ufakta olsa bir kıvılcım yaratır. Bir süre sonra Gül e aşık olan Kemal , Gül’ü ameliyat olması için ikna eder . Gül ameliyat olur fakat gördüğünü belli etmez ve Kemalin de yüzündeki yara için ameliyat olmasını ister. Karanlıklar Meleği izle.

Gül ve Kemal birbirilerine iyi gelen 2 yaralı insanın hikayesi Karanlıklar Meleği izleyi sitemizden bir çok alternatif ve tek link ile izleyebilirsiniz. Filmimizi izledikten sonra Gulyabani izle filmimizi izleyebilir ve yorum yapabilirsiniz.

iyi Seyirler.

Yorumlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24