FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

İblisin Oğlu 13. Vahşet 1080p izle

16931

İblisin Oğlu 13. Vahşet filmi Gazetecilik bölümünde son sınıfta okuyan bir arkadaş grubu, bitirme tezlerine konu olması amacıyla ilginç haberlere göz atmaktadırlar. Tam da aradıkları türden bir haberi bulmaları ise çok sürmez. Sekiz dağcının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğu gizemli olayı ve bu olayın arkasında yer aldığını düşündükleri bir dağ evinde tek başına yaşayan Wild’ın hikayesini ele alacaklardır. Kameralar kayıda girdiğindeyse 13 sayısının laneti kendilerini bulacaktır.
Yönetmenliğini Emre Kaya’nın üstlendiği, senaryosunu ise Fevzi Altunbulak ve Zafer Kaya’nın yazdığı filmin başrollerinde Fevzi Altunbulak, Burakhan Keyif ve Merve Uçar Cangöz gibi isimler bulunuyor.

Yorumlar

sweetly

2 sene önce

film 2013 te çekilmiş ama milattan önce 5000de çekilmiş gibi… müzikler de dahil her şey bunu gösteriyor… bu devirde böyle bi senaryoyu bi insan nasıl bu hale getirip bu kadar berbat bi kılıfta sunabilir… Türk yönetmenler gerçekten neden böyle , neden kaliteli korku malzemesini komediye dönüştürüyorlar … artık her şeyden korkanlara tavsiyem türk korku filmi izleyin şeklinde oluyor… korku unsurlarına karnınız ağrıyana kadar gülersiniz ve tüm korkularınız komediye dönüşür…

Korku Ustası

2 sene önce

oğlum çekmek için uğraştığınıza yazık ya… Bu ne iğrenç bir oyunculuktur arkadaş…

murtazza

2 sene önce

1453 – 1+4+5+3=13

571 – 5+7+1 = 13
hristoslar için uğursuz olabilir
müslümanlar için 13 uğurludur 🙂

isa

2 sene önce

musulmanlar ucun ugursuz oldugu ucun xristiyanlarda kast elemis olmasinlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24