FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Hayatımızın En Güzel Yılları izle

Hayatımızın En Güzel Yılları izle birbirinden ayrılmayan üç çocukluk arkadaşının yaşadığı dram dolu hikayeyi izlemek için hazırmısınız? Hayatımızın En Güzel Yılları izle.

Murat , Lale ve Necdet aynı mahallede büyüyen 3 çocukluk arkadaşıdır. Murat ve Lale birbirine küçüklükten beri aşıktır ve zaman gelir çatar 3 ü de büyümüştür. Murat Ailesi ile Laleyi istemeye giderken talihsiz bir olay yaşanır ve muratın babası meyhanede sarhoş olmuştur. Murat bu durumda kızı kendi istemek zorunda kalır fakat durumları iyi olmadığı için Lale’nin ailesi tarafından dışlanır. Murat bir gece babasının kavga çıkardığı meyhanenin borcunu ödemek için kavga etmek zorunda kalır ve kazanır. Bu durumda onun boksörlük hayatının başlamasına neden olur ve bir den Murat hiç ummadığı kadar zengin olur. Hayatımızın En Güzel Yılları izle.

Bir cinayet ile suçlanan Murat Almanyaya kaçar ve macera burada devam eder. Hayatımızın en güzel yılları izle filmini sitemizden tek link ve alternatif linkler ile kesintisiz seyredebilirsiniz. Filmimizi izledikten sonra Arım Balım Peteğim izle filmini izleyebilir ve yorum yapabilirsiniz.

Yerlisinemaizle.com ailesi olarak keyifli seyirler dileriz.

Yorumlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24