FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Hadi İnşallah izle

Tek Part VK Tek Part Mail.Ru
28863

hadi inşallah izle, hadi inşallah filmini izle, hadi inşallah full izle;

Flmin Konusu:

PuCCa, hayatının 4 senesini Ankara’da geçirir ama o koca sene boyunca beraber olduğu sevgilisinden de ayrılırak, İzmir’e ailesinin yanına döner. Zor bir ayrılık süreciyle karşı karşıyadır, mutsuzluktan eve kapanır; çalmayan telefonları bekler ve bunalımdai pek çok kadın gibi kendisini yemeye verir! Bu arada ailesi de kendisine yeni bir iş bulup, toparlanması için baskı yapar. Hiç istemeden İzmir’deki bir yerel televizyon kanalıyla iş görüşmesine gider; ve yaşamını değiştirecek yakışıklı ile o gün karşılaşır! “Pekmez” lakabını taktığı ve genç kadını yeniden yaşama döndüren bu yakışıklı ile ne yapıp edip beraber olmayı kafaya koyar… hadi inşallah izle Ama karşısında da zorlu bir rakibesi vardır… Ali Taner Baltacı yönetmenliğinde hayata geçen komedi filminin yapımcılığını 25 Film üstleniyor. Film, yazdığı blog ile sosyal medya fenomeni olan Pucca lakaplı bir kadının, dizüstü edebiyatı kapsamında yayınladığı kitaplardan senaryolaştırıldı.
Başroller de ise Murat Boz ve Büşra Pekin yer alıyor.

Yerlisinemaizle.com Yorumu:
Yazdığı blog sayesinde kısa sürede sosyal medya fenomeni haline gelen PuCCa’nın, dizüstü edebiyat kapsamında yayınladığı kitaplardan senaryolaştırılan Hadi İnşallah filmi, sezonun iddialo romantik komedilerinden biri olmayı hedefliyor. Filmin kamera arkası görüntüleriyse oldukça eğlenceli görünüyor.
hadi inşallah filmini izle
Anlkara’da 4 yıl geçirdikten sonra ailesinin yanına, İzmir’e dönen Pucca, geçirdiği ağır bunalımın ardından eve kapanır. Yerel bir televizyon kanalına iş görüşmesi için giden kadının hayatı, kendisinin Pekmez lakabını taktığı bir adamla tanışmasının ardından değişmeye başlar.

Ali Taner Baltacı’nın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini Büşra Pekin ve Murat Boz paylaşıyor. Film 28 Kasım 2014 tarihinde vizyon girecek.

Yorumlar

yaren büşra tuncer

3 sene önce

gerçeğini koymuyosunuz insanları fragmanla kandırıyosunuz

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24