FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Gülün Bittiği Yer izle

Gülün Bittiği Yer izle 80 darbesinde yaşanan işkenceleri konu alan filmimizde Cüneyt Arkın Savcıyı canlandırmaktadır. Gülün Bittiği Yer izle

12 Eylül  ve sonrasında yapılan işkenceleri konu alan filmde bir gencin yaşadığı dram dolu olayları ve cidd anlamda işkence görmesini izleyeceğiz. Gencimiz hapse atılır ve sayısız kez işkence edilir. Bir süre sonra suçsuz olduğu ve konularla hiç bir bağlantısının olmadığı anlaşılınca serbest bırakılır fakat yaşadığı olaylar hayatında derin bir travmaya yol açar. Hatta köyüne dönerken nişanlısının yanına nasıl gideceğini kara kara düşünmektedir çünkü gencimizin hapiste sadece hayatından güzel zamanları alınmamış erkekliği de alınmıştır. Gülün Bittiği yer izle.

Gülün Bittiği yer izle filmimiz 80 darbesini, yaşananları, haksız yere çok ağır yaralar alanları konu almıştır ve çok güzel toplumsal mesajlar vermesine rağmen Cüneyt Arkın’ın sansürlenen bir kaç filminden bir tanesidir. Filmimizi tek ve alternatif linkler ile donmadan izleyebilirsiniz. Filmimizi izledikten sonra Dünya’yı Kurtaran Adam’ın oğlu izle yi izleyebilirsiniz.

İyi Seyirler.

 

Yorumlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24