FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Eşrefpaşalı izle

Eşrefpaşalı izle Dönemin İzmirini ve kabadayılar diyarı Eşrefpaşayı ,Eşrefpaşadaki kabadayı Kudret ve Ali bey arasında geçen hikayeyi konu alıyor. Eşrefpaşa izle.

Zengin iş adamı Ali bey gençliğinin geçtiği Eşrefpaşa’ya bir ziyarette bulunur. Ziyaretin amacı burada bulunan evleri ucuz fiyata alıp bir fabrika açmaktır. Mahalleden Kabadayı Hasan’ı da yanına alan Ali bey evleri gezerek insanları kandırmaya başlar. Bu durumu öğrenen Kudret karşı çıkar ve insanlara evlerini satmamaları gerektiğini kandırıldıklarını anlatır. Bir süre sonra Kudret ve Hasan karşı karşıya gelir ve Kudret Hasanı alt eder. Namı iyice yayılan Kudret e mahalleli de iyice güvenmeye başlamışltır. Kavga sırasında yara alan Kudret bir süre dinlenir ve bu sırada Ali bey yeniden harekete geçer . Hasan a para verip Kudret i ortadan kaldırmasını ve onurunu kurtarmasını ister. Eşrefpaşalı izle.

Kudret , Ali bey , Hasan ve Ali beyin kızı arasında geçen bu mareca dolu hikaye Eşrefpaşalı izle filmini sitemizden tek ve alternatif linkler ile izleyebilirsiniz. Filmimizi izledikten sonra editörümüzün tavsiyesi Endişe izle filmini izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

Yorumlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24