FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Ben O Değilim izle

25719

Ben O Değilim filmini izle, Ben O Değilim full izle, Ben O Değilim tek part izle; “Sen neysen osun, ta ki başka birisi olana dek… Onun da bir bedeli var, tabii.”

İstanbul Film Festivali’nde en son Saç (2010) filmiyle Altın Lale En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödüllerini kazanan Tayfun Pirselimoğlu, yeni filmi Ben O Değilim’de kimlik değiştirmeye çalışan bir adamın hikâyesini anlatıyor. Nihat, bir hastanenin yemekhanesinde çalışan orta yaşlarda birisidir. Aynı yerde işe yeni başlayan Ayşe’nin aşikâr ilgisi karşısında bocalar ve sonunda onun daveti üzerine evine gider. Orada tuhaf bir sürprizle karşılaşacak ve hayatı tamamen değişecektir. “Biriyken başkası olma, ‘öteki’ haline gelme konusu hep ilgimi çekmiş, yaptığım işlere bir yerlerinden sızmıştır. Ben O Değilim ise tamamen bunun üzerine kurulu bir hikâye; farklı okumalarla değişik menzillere ulaşabilecek bir yapısı var.” –Tayfun Pirselimoğlu

Yorumlar

emine sönmez

3 sene önce

Ercan bey siz bari yapmayın, doktorsunuz sigarayı filmlerinizden uzak tutun, sinemada sigarayla anlatılmak istenen neyse onun yerine başka şeyi koyabilin yaratıcı olun inanılmaz özendirici oluyor ve bu durum sigara firmalarının işine geliyor….. artık sigaranın yerini dolduracak (sigara artık çok demode oldu) yaratıcı, üreten insanların işlerini sabırsızlıkla bekliyoruz…..

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24