FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Balatlı Arif izle

Balatlı Arif Eski İstanbul ne kadar güzelmiş dedirtecek olan filmimizin Kahramanları Arif (Yılmaz Güney) ve Gülşen(Nebahat Çehre) dir. Balatlı Arif izle.

Genelde Yılmaz Güneyin filmlerinde silah, kavga ve kan görmeye alışkınızdır fakat bu filmimizde fakir bir gencin aşk hikayesinin izleyeceğiz. Arif bir gecekonduda yaşayan ve üniversite okuyan bir öğrencidir. Mahallesinde aşık olduğu Gülşen ile ileriye dönük hayaller kurmaktadır. Gülşen de arifi sevmektedir fakat arifin annesi gülşeni pek istememektedir hatta arifin üniversiteden arkadaşı çiğdemi  arife uygun görmektedir. Bir süre sonra Arif ve Çiğdem arasında uyumsuzluklar başlar çünkü çiğdem zengin bir kızdır ve arif çiğdem e ayak uyduramaz. Bu sırada Gülşen ise Jilet Turan ile nikah masasına oturur. Bunun haberini alan Arif ise Gülşeni nikah masasından kaçırır. Balatlı Arif izle.

Eski istanbul a özlem duyan film severler için şiddetle tavsiye edeceğimiz sayılı romantik bir Yılmaz Güney filmi olan Balatlı Arif izle filmini sitemizden tek ve alternatif linkler ile izleyebilirsiniz. Filmimizi izledikten sonra editörümüzün tavsiyesi Baba izle filmini izlemenizdir.

İyi Seyirler.

Yorumlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24