FavoriteLoadingFavori Filmlerime Ekle

Ana Yurdu 2015 izle FullHD

Ana Yurdu 2015 izle Eşinden yeni boşanan Nesrinin huzurlu bir ortamda kitabına devam etmesi gerekiyordu fakat köye gelen annesi bütün planları bozmuş ve neredeyse Nesrine psikolojik bir savaş açmıştır. Ana Yurdu 2015 izle

Anneannesinin köyünde kitabını bitirebilme hayali ile köye giden Nesrinin arkasından annesinin gelmesi Nesrinin hiç beklemediği birşeydi. Annesi Halise hanım çok fazla derece de tutucu bir annedir ve eşinden yeni boşanan kızını köyde yanlız bırakmak istemediği gibi bir yandan da kızına bezdirici nasihatlar vererek kızını bir boşluğa sürükler. Nesrin kitabını yazmaayacak durumua gelecektir . Filmde Türk örf ve adetlerinin, insanların özellikle kadınların hayatına nasıl etkisi olduğu vurgulanmakta ve kadının ne kadar modern yetişmiş olsa bile ailesinin geleneksel büyütme tutumları kadınları değişik bir psikolojiye sokuyor. Ana Yurdu 2015 izle.

Ana Yurdu 2015 izle filmini sitemizden tek ve alternatif linkler ile sorunsuz olarak izleyebilir ve yorum yapabilirsiniz. Filmimiz izledikten sonra Kabr-i Cin Muhur 2016 izle filmini seyredebilirsiniz.

İyi seyirler.

Yorumlar

Oyunculara Göre

yeşilçam erotik - erotik film izle - apk indir - film indir - mobil mp3 indir - izle - maç izle - taraftarium24